Partnerské weby: yachforum.cz | papirnictvi-online.cz | print-km.cz | credio.eu

Rychlý kontakt: Mob.: (+420) 775 613 014, petr.skopal@m4you.cz

Nabízíme kompletní služby v oblasti marketingu - jsme tu pro vás

Nacházíte se: Titulní strana » Činnosti » E-marketing » Realizační marketing » SEO

Činnosti » SEO

O co jde?
SEO dohled, to je neustálá a kvalitní péče o návštěvnost Vašich www stránek a jejich umístění ve vyhledávačích. Tato služba znamená, že si nemusíte dělat starosti o pozice a návštěvnost www stránek Vaší společnosti. Ty při využití služby SEO dohled zcela přechází na naše bedra. Služba SEO dohled navazuje na službu "optimalizace pro vyhledávače" a je jejím pokračováním.

Proč pečovat o pozici

Hlavní důvody:

  • Stránky jste si jistě nenechali dělat pro okrasu. Máte je, aby Vám pomáhaly ve Vašem obchodě, přiváděly Vám nové klienty, propagovaly Vaše produkty. Pokud o ně nebudete pečovat, nemohou dobře plnit svou funkci. Pak jste ovšem vyhodili peníze za jejich tvorbu oknem. 
  • Uživatelé internetu navštěvují stránky na základě různých podnětů. Ty je potřeba neustále sledovat a stránky těmto podnětům upravovat. 
  • Konkurence neustále roste a zlepšuje své webové prezentace. Nechcete-li zůstat pozadu, je třeba na tyto situace včas reagovat. To ovšem nemůžete, nebudete-li o nich vědět


Služba v praxi
Naši pracovníci sledují návštěvnost www stránek a několikrát měsíčně je analyzují různými nástroji, aby měli neustále přehled o jejich kvalitě, potřebných úpravách, klíčových slovech apod. Výsledky těchto analýz společně s doporučením k dalšímu postupu jsou předkládány klientovi, nebo jsou změny přímo provedeny na stránkách. Klient poté pouze dostane vyrozumění o provedených změnách a předpokládaných přínosech