Partnerské weby: yachforum.cz | papirnictvi-online.cz | print-km.cz | credio.eu

Rychlý kontakt: Mob.: (+420) 775 613 014, petr.skopal@m4you.cz

Nabízíme kompletní služby v oblasti marketingu - jsme tu pro vás

Nacházíte se: Titulní strana » Činnosti » Strategický marketing » Marketingové poradenství

Činnosti » Marketingové poradenství

O co jde?
Je nám jasné, že žádná společnost nemůže být specialistou ve všech oborech. Ať už se zabýváte čímkoli, můžete starosti o Váš marketing nechat na nás, nebo si v případě potřeby přijít pouze pro radu. Marketing je naším oborem, Vy se soustřeďte na ten svůj...

V rámci služby marketingové poradenství jsou Vám naši pracovníci kdykoli k dispozici. Mohou se účastnit Vašich porad, asistovat Vašim marketingovým pracovníkům při tvorbě marketingových programů, při budování značky, atd.

Proč využít marketingového poradenství?
Nikdo nemůže dělat dobře všechno. Vy jste specialisty ve svém oboru, my zase v marketingu. Díky tomuto dělení můžete peníze na svou propagaci a péči o zákazníky investovat efektivně. Ať se zabýváte výrobky, nebo službami, naším úkolem je pomoci Vám je správně prodat.

Služba v praxi
Produkt má celou řadu možných výstupů. Většinou se jedná o poradenství přímo v místě podnikání klienta, či řešení akutních problémů všemi dostupnými komunikačními prostředky. Vždy tak, abyste měli pocit, že je o fungování Vašeho podnikání dobře postaráno.