Partnerské weby: yachforum.cz | papirnictvi-online.cz | print-km.cz | credio.eu

Rychlý kontakt: Mob.: (+420) 775 613 014, petr.skopal@m4you.cz

Nabízíme kompletní služby v oblasti marketingu - jsme tu pro vás

Nacházíte se: Titulní strana » Činnosti » Teambuildingové akce » Realizační marketing » Event management

Činnosti » Event management

Mimořádná marketingová komunikace s veřejností, organizace a pořádání odborných akcí nejen pro stávající, ale i potenciální zákazníky.

O co jde?
Chystáte se prezentovat Vaši firmu na výstavě, pořádáte seminář, či setkání firem u golfu, nebo jiné kulturní akci, pořádáte školení pro své klienty? Potřebujete zajistit plochu, stánek, vymyslet design, zajistit výstavbu stánku? Uvažujete o doprovodném programu? Potřebujete šikovné hostesky, dodávku jídla, rautů, aj.? Nedělejte si z toho hlavu! Společně s námi to zvládnete.

Proč pořádat školení a semináře? 
Smyslem seminářů není utratit poslední peníze před koncem roku. Správná školení a semináře slouží k prezentaci firmy, smyslem těchto aktivit je informovat své stálé a významné zákazníky o novinkách v oboru, technologiích, o novinkách ve firmě, získat informace o spokojenosti a loajalitě svých zákazníků, navázat nové styky a bližší (přátelské) vztahy, posunout řadu obchodních vztahů do vyšších „levelů“. Ukázat svým zákazníkům, že si jich vážíte a ceníte si jejich spolupráce.

Služba v praxi
• Na základě Vašich požadavků (klienta) Vám vypracujeme návrh celého řešení.
• Po schválení návrhu, se vypracuje program a harmonogram aktivit, vytvoří se návrh stánku, či prvků, které bude obsahovat prostor pro školení či seminář.
•  Zajistíme vybavení prostoru, technické vybavení, ozvučení, projekci, potřebný personál (překladatelky, hostesky, asistentky, moderátory), catering, aj.